Wyniki przetargów

W nawiązaniu do odbytego przetargu ograniczonego  w dniu 24.07.2018 r. dotyczącego remontu instalacji elektrycznej na klatce schodowej i korytarzach w budynku przy ulicy Prądnickiej 95 w Krakowie, Spółdzielnia Mieszkaniowa ”Krowodrza” informuje, że akcept do dalszej współpracy uzyskał następujący podmiot gospodarczy:

Zakład Usług Elektrycznych Krzysztof Łęczycki z Krynicy-Zdrój.W nawiązaniu do odbytego przetargu ograniczonego  w dniu 25.07.2018 r. dotyczącego zaprojektowania i wykonania instalacji centralnej ciepłej wody użytkowej z miejskiej sieci ciepłowniczej w budynkach przy ulicy Władysława Łokietka 57a i 57b oraz Wybickiego 14 w Krakowie ,  Spółdzielnia Mieszkaniowa ”Krowodrza” informuje, że akcept do dalszej współpracy uzyskał następujący podmiot gospodarczy:

F.H.U. „Sanit-Bud” z Krakowa.W nawiązaniu do odbytego przetargu nieograniczonego  w dniu 09.08.2018 r. dotyczącego remontu balkonów i części elewacji od strony wschodniej budynku mieszkalnego przy ulicy Batalionu Skała AK 10 w Krakowie,  Spółdzielnia Mieszkaniowa ”Krowodrza” informuje, że akcept do dalszej współpracy uzyskał następujący podmiot gospodarczy:

Firma Usługowo-Budowlana „Wiel-le” Artur Telega z Krakowa. 

Comments are closed.