1) Do wynajęcia od 1 lipca 2023 lokal o powierzchni użytkowej 251m2 w miejsce obecnie istniejącego Banku PKO BP, przy ul. Opolskiej 37 w Krakowie. W lokalu znajduje się duża sala, gabinet, zaplecze z pokojem socjalnym, łazienka oraz mniejsze wydzielone pomieszczenia. Lokal wyposażony jest w centralne ogrzewanie, instalację elektryczną, instalację sanitarną, klimatyzację. Więcej informacji można uzyskać w Spółdzielni Mieszkaniowej “Krowodrza”


2) Do wynajęcia lokal po hydroforni o powierzchni użytkowej 120 m2 przy ul. Władysława Łokietka 57 C w Krakowie. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną.


3)   Sala na 20-30 osób wraz z zapleczem socjalnym (wc, pomieszczenie kuchenne). Sala znajduję się w Pawilonie Handlowym przy ul. Opolskiej 37 w Krakowie. Wejście z poziomu ulicy. Doskonałe miejsce dla akcji rekrutacyjnych, spotkań handlowców, szkoleń zespołów, na imprezy okolicznościowe, itp. Wyposażenie sali: stoły, krzesła. Cena, terminy i godziny wynajmu do ustalenia w siedzibie Spółdzielni.


4. Lokal użytkowy nr 2 przy ul. Krowoderskich Zuchów 22 w Krakowie,o pow. 41,84 m2, piętro I – instalacja c.o. , teletechniczna, elektryczna, klimatyzacyjna, winda

Schemat sytuacyjny lokal użytkowy nr 2

Lokal użytkowy nr 2   I piętro Krow. Zuchów 22