Rady Zespołu Budynków

  1. Rada Zespołu Budynków nr I  wybrana w dniu 04.04.2018 r. na kadencję 2018-2020 

    ( działalność Rady Zespołu Budynków numer I obejmuje budynek położony przy ulicy Opolskiej 13-35 )

    L.P.Nazwisko i ImięFunkcjaTelefon kontaktowy
    1.Banach Halina
    Przewodniczący
    2.Pilch RyszardZastępca Przewodniczącego
    3.Kowalik AndrzejSekretarz
    4.Warchoł AntoniCzłonek

    Zebrania Rady Zespołu Budynków numer I  odbywają się  w pierwszy poniedziałek miesiąca o godz. 1800 w sali konferencyjnej Spółdzielni przy ul. Opolskiej 37 (parter-obok Działu Technicznego)


  2. Rada Zespołu Budynków nr II  – wybrana w dniu 17.04.2018 na kadencję 2018-2020

    (działalność Rady Zespołu Budynków numer II obejmuje budynek położony przy ulicy Opolskiej 41-69)

     

    L.P.Nazwisko i ImięFunkcja
    1.Krupa KrystynaPrzewodnicząca
    2.Bereżnicka AleksandraZastępca Przewodniczącej
    3.Bugaj AlbertSekretarz
    4.Orman MieczysławCzłonek
    5.Pietruszewska KrystynaCzłonek
    6Pyzłowski AdamCzłonek
    7Warenica JanuszCzłonek
    8Zajączkowski JanCzłonek

    Zebrania odbywają się – pierwsza środa miesiąca godz. 1800  w sali konferencyjnej Spółdzielni przy ul. Opolskiej 37 (parter-obok Działu Technicznego).


  3. Rada Zespołu Budynków nr III  – wybrana w dniu 09.04.2018 r. na kadencję 2018-2020

    ( działalność Rady Zespołu Budynków numer III obejmuje budynki położone przy ulicy:

    Krowoderskich Zuchów 18, Krowoderskich Zuchów 20, Krowoderskich Zuchów 24, Krowoderskich Zuchów 26, Batalionu „Skała” AK 8, Batalionu „Skała” AK 10 )

    L.P.Nazwisko i ImięFunkcja
    1.Piechowicz LesławPrzewodniczący
    2.Kiszakiewicz JadwigaZastępca Przewodniczącego
    3.Kwiecińska Danuta TeresaSekretarz
    4.Kryus MichałCzłonek
    5.Olszańska AlicjaCzłonek
    6.Pięta - Kowalczyk ZofiaCzłonek
    7.Szklarczyk HalinaCzłonek

    Zebrania Rady Zespołu Budynków numer III odbywają się w pierwszy wtorek miesiąca o godz. 1800 w sali konferencyjnej Spółdzielni przy ul. Opolskiej 37 (parter-obok Działu Technicznego)


  4. Rada Zespołu Budynków nr IV  – wybrana w dniu 24.05.2018 r.  na kadencję 2018-2020( działalność Rady Zespołu Budynków numer IV obejmuje budynki położone przy ulicy:Rusznikarskiej 1-11,  Rusznikarskiej 13,  Rusznikarskiej 15 )
    L.P.Nazwisko i ImięFunkcja
    1.Jakubowski BogdanPrzewodniczący
    2.Gocyk AndrzejZastępca Przewodniczącego
    3.Kubać CzesławaSekretarz
    4.Maciejczyk RomanaCzłonek
    5.Półtorak TeresaCzłonek
    6.Reczek AdamCzłonek

    Zebrania RZB IV odbywają się  w drugi wtorek miesiąca o godz. 1700 w sali konferencyjnej Spółdzielni przy ul. Opolskiej 37 (parter-obok Działu Technicznego)


  5. Rada Zespołu Budynków nr V  – wybrana w dniu 05.04.2018 r. na kadencję 2018-2020

    ( działalność Rady Zespołu Budynków numer V obejmuje budynki położone przy ulicy:

    Łokietka 57A,  Łokietka 57B,  Łokietka 59,  Batalionu „Skała” AK 2A,  Batalionu „Skała” AK 4A )

    L.P.Nazwisko i ImięFunkcja
    1.Trzcińska DanutaPrzewodnicząca
    2.Miksiewicz HenrykZastępca Przewodniczącego
    3.Targosz JerzySekretarz
    4.Janas-Kołodziejska ElzbietaCzłonek
    5.Jędras-Grzęda HelenaCzłonek
    6.Medwecka ElżbietaCzłonek
    7.Woźniak ZbigniewCzłonek

    Zebrania Rady Zespołu Budynków numer V odbywają się w pierwszy czwartek miesiąca o godz. 1700 w sali konferencyjnej Spółdzielni przy ul. Opolskiej 37 (parter-obok Działu Technicznego)


  6. Rada Zespołu budynków nr VI  – wybrana w dniu 12.04.2018 r. na kadencję 2018-2020

    ( działalność Rady Zespołu Budynków numer VI obejmuje budynki położone przy ulicy:

    Fieldorfa-Nila 1A,  Fieldorfa-Nila 1B,  Prądnickiej 69,  Prądnickiej 95,  Siemaszki 54,  Zdrowej 2A )

    L.P.Nazwisko i ImięFunkcja
    1.Starościk ArturPrzewodniczący
    2.Szałkowski StefanZa-ca Przewodniczacego
    3.Zachariasz PiotrSekretarz
    4.Pluta KarolCzłonek
    5.Franiak MariaCzłonek
    6.Natkaniec ZbigniewCzłonek
    7.Oleś JadwigaCzłonek
    8.Sędzik LucynaCzłonek
    9.Zięba LucynaCzłonek

    Zebrania Rady Zespołu Budynków numer VI odbywają się w drugi czwartek miesiąca o godz. 1700 w sali konferencyjnej Spółdzielni przy ul. Opolskiej 37 (parter-obok Działu Technicznego)


  7. Rada Zespołu Budynków nr VII  – wybrana w dniu 16.04.2018 r. na kadencję 2018-2020( działalność Rady Zespołu Budynków numer VII obejmuje budynki położone przy ulicy:Łokietka 47,  Łokietka 49,  Łokietka 51,  Łokietka 53,  Łokietka 55,   Łokietka 57,  Wybickiego 14,  Wybickiego 16 )
    L.P.Nazwisko i ImięFunkcja
    1.Wabik StanisławPrzewodniczący
    2.Pęczak JanuszZastępca Przewodniczącego
    3.Sabaj BarbaraSekretarz
    4.Bul RomanaCzłonek
    5.Ciesielski JanuszCzłonek
    6.Kijania JózefCzłonek
    7.Koczela MarekCzłonek
    8.Marek Danuta GrażynaCzłonek
    9.Perski ZbigniewCzłonek
    10.Portka MariaCzłonek
    11.Sapeta JaninaCzłonek
    12.Stachura JózefCzłonek
    13.Wabik TadeuszCzłonek

    Zebrania Rady Zespołu Budynków numer VII odbywają się w drugi poniedziałek miesiąca o godz. 1800 w sali konferencyjnej Spółdzielni przy ul. Opolskiej 37 (parter-obok Działu Technicznego)

Więcej informacji dotyczących Rad Zespołu Budynków można uzyskać wybierając w Menu zakładkę:

Dla Członków Spółdzielni